Marx na zdi

30. června 2014 v 16:30 | chloé |  deník
Dobře, dobře, tak jo, chápu, od května jsem nic nenapsala.

A nemůžu nějak moc tvrdit, že by to vůbec nešlo. Spíš mám pocit, že můj psychický stav nebyl zrovna nejlepší, teda ne že by jindy byl, ale tohle bylo pro mě opravdu těžké období a ač jsem nerada za to, co je za měsíc a tak, tak jsem vděčná, že mám prozatím všechno za sebou. Samozřejmě, všechno ne, ale aspoň to, co jsem měla ještě před měsícem před sebou. Mám pocit, že jsem se přestala umět vyjadřovat. Jako kdybych to někdy uměla.

Kolem prozatím ubíhá svět, no, nějak na mě nečeká. Já zjistila, že se v Praze z výšky nevyznám a kromě Vltavy a Národního divadla vám prostě neřeknu, co je co. Naproti tomu, když se procházím ulicemi, můj orientační smysl a tak není vlastně vůbec špatný, i když se světovými stranami na mě nechoďte. Každopádně trefím, kam je potřeba. Což je hlavní. A mimochodem, nechtějte potkávat Marxe na zdech, někteří by si s nimi rádi popovídali a vlastně to docela zabíjí atmosféru. I když pokud chcete, pak to zas není tak špatné, jen bych kolem něj nevodila naše sovětské ruské (nebudeme přeci politicky nekorektní, že) zahraniční přátele... vážně, někdo by se toho mohl chytit a psát si s ním po zdech a na to mám Prahu přeci jen trochu moc ráda.
 


Komentáře

1 D. V. Spudil D. V. Spudil | E-mail | Web | 5. července 2014 v 14:22 | Reagovat

to jsem si nikde nevšiml... v Praze někdo píše na zdi o Marxovi? no... jsem teda rád, že jsem teď doma na vesnici ...to já z výšky Prahu celkem dávám, patrně proto, že jsem ji měl víckrát před očima na mapě než ve skutečnosti.
Jsem rád, že ti je zas líp :) doufám, že už hůř nebude ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
poslouchám, sleduji...
♫ obecně ~ tom odell, lorde, birdy, 30 seconds to mars, imagine dragons, ed sheeran, lindsey stirling,peter hollens, hands like houses(díky, Radfordová)
~ čtu:
~ youtube: Troye Sivan
~ sleduji: anime: Třeba No Game No Life
oblíbenci